Ošetrenie Timexpert Ritualist Beauty Infusion a Royal Jelly


O značke:

Značka profesionálnej kozmetiky Germaine de Capuccini bola založená v 60. rokoch 20. storočia španielskou kozmetičkou Carmen Vidal. Táto žena s neobyčajnou schopnosťou predvídať trendy v profesionálnom sektore z malej firmy postupne vybudovala silnú prosperujúcu spoločnosť, ktorá v súčasnej dobe vyváža kozmetické prípravky do viac ako 80 krajín sveta.
Filozofiou značky Germaine de Capuccini je samozrejme maximálna kvalita, ktorá je jej absolútnou prioritou v celom výrobnom procese. V laboratóriách prebieha neustály výskum a vývoj nových aktívnych zložiek a kozmetických prípravkov. Tím špičkových odborníkov oddelenia výskumu, vývoja a inovácie pripravuje najnovšie produkty a ošetrenia. Germaine de Capuccini samozrejme rešpektuje prírodu, a preto nerealizuje testovania na zvieratách. Veľkú pozornosť tiež venuje likvidovaniu a recyklovaniu materiálov. 

V rámci starostlivosti o tvár Germaine de Capuccini ponúka množstvo produktových rád, z ktorých každá obsahuje širokú škálu produktov prispôsobených individuálnym potrebám zákazníčok.

 

Timexpert Ritualist Beauty Infusion

Keďže v súčasnej dobe stále viac salónov upravuje ošetrenia presne na mieru nie len potrebám jednotlivých typov pleti, ale i podľa času a finančných prostriedkov klienta. Beuty Infusion predstavuje nové poňatie starostlivosti, ktorá sa prispôsobuje:

- potrebám pleti – ošetrenie proti starnutiu pre všetky vekové kategórie a potreby

- rozpočtu – je úsporný a je ho možné prispôsobiť finančnému rozpočtu zákazníčky

- trvanie – časovo pružný charakter umožňuje prispôsobiť dĺžku ošetrenia času, ktorý je k dispozícii

 

Royal Jelly

Rada Royal Jelly prináša nový prístup v oblasti starostlivosti o pleť na báze materskej kašičky s cieľom obnoviť optimálnu odolnosť pleti. Materská kašička a výťažok z pornatky kokosovej - huby s výnimočnými účinkami proti starnutiu, smerujú priamo do „srdca“ pokožky, ku kožným bunkám. Tam výrazne pôsobí na súdržnosť kože a obnovuje tak odolnosť pleti. Spojenie materskej kašičky s výťažkom z pornatky kokosovej má na pleť mnoho priaznivých účinkov - pokožka je schopná po ošetrení čeliť každodennému pôsobeniu vonkajšieho stresu, obnovuje svoju prirodzenú schopnosť brániť sa negatívnym vplyvom, znovu získava svoju optimálnu odolnosť, t. j. nie je tak citlivá na vonkajšie negatívne vplyvy a regeneruje sa rýchlejšie.

Výsledkom ošetrenia s Royal Jelly – pleť je vyživená, revitalizovaná, hĺbkovo obnovená a regenerovaná, optimálne odolná, pevná a jasná. Jemná vôňa kozmetických prípravkov napomôže upokojeniu a pocitu dokonalého komfortu.

Doporučené pre:

- všetky typy pleti so známkami stresu, únavy a predčasného starnutia

- pokožku vystavenú negatívnym vonkajším vplyvom ako je ultrafialové žiarenie, znečistenie ovzdušia, vlhkosť, depilácia atď.

- zákazníčkam od 35 rokov

- vhodné pre celoročné použitie

Cena 35€

 

Timexpert Ritualist Beauty Infusion