O značke ARKANA

ARKANA - moderná značka profesionálnej poľskej kozmetiky

Arkana - Sleduje najnovšie biochemické a fyziologické trendy v kozmetike, ktorých cieľom je skutočné obnovenie a udržanie rovnováhy pokožky. 

Arkana vsadila na vlastný výskum a vývoj kozmetických rád profesionálnej kozmetiky. Čerpá zo skúseností svojich vlastných expertov, ktorí dlhodobo získavali znalosti o trhu, ktorý je náročný z pohľadu šírky spektra typu zákazníčiek/-ov, ale aj hladu po nových trendoch v kozmetike.

Arkana využíva vo svojich výrobkoch najnovšie aktívne zložky. Úspech získava nielen vďaka vedeckým objavom v medicíne a kozmetike, ale aj vďaka biomimetickým vlastnostiam účinných látok. Biomimetika napodobňuje prirodzenú fyziológiu tela, pôsobí na zlepšenie jeho správania sa, inhibíciu alebo stimuláciu, alebo dokonca obrátenie určitých fyziologických procesov alebo porúch. Inšpiráciou pre ich tvorbu sú prírodné peptidy a bielkoviny. Účinky biomimetiky v kozmetike sú rýchlejšie, intenzívnejšie, presnejšie a viditeľnejšie než v kozmetike založenej na tradičných látkach.

Arkana pôsobí dvoma spôsobmi: ochraňuje pred poruchami spôsobenými vonkajšími alebo vnútornými faktormi a zabraňuje procesu starnutia na molekulárnej úrovni - počiatočnej fáze deštrukcie kožných buniek.

V podpore kozmetických salónov sa Arkana zameriava na procedúry, ktoré aktivujú prirodzené procesy samoobnovy, ako je napríklad mikroihlová terapia, exfoliácia kyselinami, stimulácia procesov prostredníctvom použitia vysoko koncentrovaných biomimetických látok.

Arkana sa zameriava nielen na profesionálne ošetrenia, ale aj domácu starostlivosť o pleť. Využíva počítačovú diagnostiku pleti vyvinutú tímom odborníkov z firmy Arkana. Analyzér skúma potreby pokožky na šiestich úrovniach, diagnostikuje problémy a poskytuje riešenia na kľúč vo forme procedúry.

Arkana produkty sú určené pre náročných klientov, ktorí ocenia účinnosť lekárskeho ošetrenia a kozmetiky. Vysoká koncentrácia účinných látok zaručuje produkt v tej najvyššej účinnosti a dostupnej cene.